לא חסרים מפורסמים בטוויטר. ראשי מדינות, כוכבי טלוויזיה, סלבריטאים מכל המינים ומכל הסוגים. גם לג’ימי פאלון יש טוויטר (@jimmyfallon), ובזכותו עכשיו גם לבריאן ברינקמן (@bryanbrinkman) יש טוויטר.

מי זה בריאן ברינקמן? אחד שעד לפני שלושה ימים היו לו “בערך 7 עוקבים” בטוויטר, “כולל ההורים והאחות”. ג’ימי פאלון, המחליף של קונאן או’בריין בלייט נייט של NBC החליט לנסות לשבור את השיא של ברק אובמה, מי שמחזיק כיום במס’ העוקבים הגדול ביותר בטוויטר, ועשה את זה עם אותו ברינקמן, בחור אלמוני מהקהל שגילה את הטוויטר חודשיים קודם לכן. פאלון לא התעצל, ביקש מהקהל להתחבר לטוויטר מהטלפונים הניידים ולעקוב בו במקום אחרי ברינקמן ולעדכן גם את הסטטוס בדרך.
התוצאה: יומיים לאחר מכן, 20,000 אנשים עוקבים אחריו. היום, ארבעה ימים לאחר מכן, 34,000, וזה רק ממשיך לעלות.
הניסוי, שזכה לכינוי “The Bryan Brinkman Experiment” הוא אומנם רק עוד דרך להעביר את הזמן בלייט-נייט בחיתוליה שמחפשת את דרכה, אבל הוא הצליח לעשות הרבה רעש בטוויטרספירה, ומחיפוש קצר ושטחי אחרי פאלון או ברינקמן אפשר למצוא מאות הודעות של משתמשים חדשים שמודיעים על צעדיהם הראשונים בטוויטר שאליו הם הצטרפו בעקבות התוכנית.
האם האינטרנט עדיין צריך את העזרה של הטלוויזיה כדי להביא את ההמונים? אם פאלון, על 300,000 העוקבים שלו היה מבקש מכולם לעקוב אחרי ברינקמן בטוויטר בחשבון שלו עצמו הספק-ניסוי-ספק-בדיחה הזו היה זוכה לחשיפה עצומה כזו? סביר להניח שלא. אבל אחרי שהאורות נכבים, ה- Tivo עושה את שלו והאמריקאים שוכחים מהשטויות של פאלון לפחות עד ליום למחרת, הם ממשיכים לדבר אחד עם השני באתר עם ההוא מהטלוויזיה.