*/

איך הגענו ל100,000 גולשים בבלוג שופרסל

השקה: פברואר 2013

הבריף: לייצר פתרון לחיבור אישי בין גולשי שופרסל לעולמות התוכן של  – בית אוכל ומשפחה. להביא ליצירת קשר אישי ומתן ערך אמיתי לגולשים ברשת בעזרת שופרסל.

 הרעיון:  הקמת בלוג לשופרסל ומינוי פרזנטורית.

הבלוג של שופרסל תוכנן להיות הרחבה של פעילות הפייסבוק ולאפשר יצירת תכנים מגוונים יותר. להביא לשיתוף גולשים ביצירת תכנים ולקשר בין עמוד הפייסבוק לתוכן נוסף, מורחב ורלוונטי. התכנים יסבבו את עולמות התוכן של אוכל, בית ומשפחה, ויכללו בין השאר מתכונים, טיפים, ועוד.

במסגרת השיווק בפייסבוק הבלוג יאפשר תגובות ולייקים בfacebook connect –  כל תגובה ו- Like שיעלו בבלוג יופיע גם בפיד של הגולש. ניתן יהיה להצביע למתכונים, או להגיב ולהוסיף טיפים.

התהליך:  לב התהליך היה בחירת הפרזנטורית שתייצג בצורה הנכונה ביותר את הערכים וה”אני מאמין” של שופרסל ברשת- חמימות וביתיות, מלווה במקצועיות חסרת פשרות. את החיפוש מיקדנו בקרב בלוגריות מובילות בתחום ניהול הבית, בישול וצרכנות, זאת, מתוך הבנה ששם נמצא את היכולת לייצר קשר אישי קרוב.

לא היינו צריכים לחפש רחוק.  מצאנו את הפרזנטורית בקהילת השופרסטאר –קהילת מובילי הדעה של שופרסל. שופרסטארית עם אחד הבלוגים המובילים בארץ- דפני פתיחה מבלוג מטבחונט, הידועה בשמה “דפני מטבחונט“.

עם עשרות אלפי כניסות מדי חודש, ואלפי עוקבים בעמוד הפייסבוק, דפני מנהלת את אחד הבלוגים העצמאים המובילים בארץ. מה שהקסים אותנו סופית, מעבר לכתיבה הנפלאה והאהבה הגדולה שעברה בכל פוסט ופוסט לנושאי הבית והבישול, זה התגובתיות הבלתי מתפשרת של דפני. לכל שאלה בבלוג או בעמוד הפייסבוק ראינו שדפני עונה במקצוענות, ומכל הלב. ידענו שמצאנו את שביקשנו.

בתהליך בחירת השם לבלוג ביקשנו ליצג את הבית והחום שמביאה איתה דפני ואחרי התלבטות בחרנו בשם “הרשימות של אמא”. הבלוג עוצב בהרבה אהבה עם נוכחות מינימלית למותג  והמלכת התוכן למרכז העניינים. הוספנו עשרות מתכונים ומלאי תכנים עשיר כבסיס לבלוג, והשקנו את הבלוג לעולם.

לשמחתנו הרבה, הבלוג התקבל באהבה גדולה. הגולשים נכנסו באלפים לכל אחת מהכתבות הגיבו ושיתפו את התכנים. החיבור אשר קיווינו לו, אכן נוצר, ומספרי הכניסות לבלוג הלכו וטיפסו באופן עקבי, כמו גם התגובות החמות של הקוראים, אשר לא הפסיקו להמטיר מחמאות על הבלוג ותכניו.

קידום הבלוג נעשה באמצעות עמוד פייסבוק של שופרסל ועל ידי contact marketing לתכנים דומים ברשת.

מה עבד טוב:  מאז תחילת התהליך הקפדנו על תוכן עם ערך אמיתי לגולש, המעטנו מאד בתוכן שיווקי של שופרסל וכך יצרנו תוכן שהגולשים לא היססו לקרוא לשתף או להחמיא לו.

מה לא עבד:  עם ההשקה הופתענו לגלות שהכניסות דרך המובייל מהוות כ30% מהתנועה בבלוג.  לא שיערנו שכמות הכניסות מהמובייל תהיה כה גבוהה ומיד התחלנו לעבוד על גרסת המובייל שעתידה להיות באוויר כבר בימים הקרובים.

תוצאות: 4 חודשים לאחר השקת הבלוג אנחנו עומדים על חצי מליון צפיות בכתבות, על ידי 100,000 יוניקים!

שופרסל בנתה נכס דיגיטאלי נוסף להעברת מסרי המותג וליצירת קשר עם גולשים.

ואת דפני כבר עוצרים ברחוב בשאלה: “את דפני משופרסל?”

הזדמנות להגיד תודה: רונן בר שלום מנהל אגף שיווק בשופרסל, דנה טוביש מנהלת שיווק דיגיטלי על שרצו לעוף איתנו הרחק, והאמינו בפרויקט. וכמובן תודה והמון אהבה ולדפני (פתיחה) מטבחונט.

וכמובן יש מתנה לחגיגות: פוסט חגיגות 100,000 יוניקים עם עוגה חגיגית במיוחד!

Going Global: Blink Launches New International Department

We are proud to announce the launch of Blink’s international social media activities. Yes, our agency is going global and making our first steps in the Great Sea.

 

Three months ago, we opened a small department here at Blink to provide quality social media services to Israeli businesses operating in English-speaking markets.
Leading the charge is Marina Boykis, an olah hadashah (new immigrant) from the U.S. and a University of Wisconsin-Madison graduate, who assisted in the strategic planning and implementation of AIPAC’s digital presence.
Around seven years ago, Marina was “bitten” by the Zionist “bug;” and eventually made aliyah a couple years ago. Since then, she has voluntarily served in the IDF as a senior writer and content manager for the IDF Spokesperson’s New Media Department.
Combining Blink’s know-how and experience with Marina’s familiarity with the U.S. digital arena, allowed us to jump-start activity that we’ve been considering for a long time.
Since Marina joined Blink, the department has been working vigorously—already attracting three new clients with operations overseas.
So what exactly are we doing for our clients?
 • Building social media strategies and work plans
 • Monitoring brand mentions on social networks and providing analysis
 • Managing brand content and social media presence on social sites like Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube, etc.
 • Reaching out to bloggers and online influencers
 • Supplying content creation/copywriting, project and social media campaign services
 • Providing design, technology and media buying services
Our specialized services make us a one-stop social media shop.
Who are we targeting?
Primarily Israeli businesses that operate abroad, from the hospitality and tourism industries, high tech and retail trade to philanthropic organizations. This also includes brand managers abroad or businesses that target English-speaking audiences, which are interested in building an active digital presence for the purposes of marketing, branding, sales promotion and services in English-speaking markets.
If you are part of an Israeli or international business that targets customers in English-speaking efforts, we would be glad to assist you and answer your questions.
We are in the midst of launching a new site in English. In the meantime, read more about us on Facebook, Twitter and Pinterest.
For questions, please email Marina at marinab@blinkit.co.il.

Blink is Going Global

פעילות בינלאומית חדשה בבלינק

אנחנו שמחים להודיע על פתיחת פעילות בינלאומית בבלינק. כן כן, we are going global ועושים את הצעדים הראשונים שלנו בים הגדול. לפני כשלושה חודשים פתחנו כאן מחלקה קטנה ואיכותית שתספק שירותי מדיה חברתית לחברות ישראליות הפועלות בשווקים דוברי אנגלית ברחבי העולם.


את הפעילות מובילה מרינה בויקיס, עולה חדשה מארה”ב ובוגרת אוניברסיטת וויסקונסין-מדיסון, שסייעה בהקמת והטמעת נוכחות דיגיטלית עבור השדולה היהודית אייפ”ק. מרינה, שנתקפה לפני כשבע שנים בחיידק ציוני לא ברור, עלתה לישראל לפני כמה שנים והספיקה להתנדב בצה”ל, שם שימשה ככתבת בכירה ומנהלת תוכן במדור ניו מדיה בדובר צה”ל.


הידע והנסיון של בלינק, בשילוב היכרותה של מרינה עם הזירה הדיגיטלית בארה”ב, היווה עבורינו הזדמנות להתניע פעילות עליה חשבנו כבר הרבה זמן.

מאז הצטרפותה של מרינה לבלינק, עובדת המחלקה במרץ וכבר הספקנו לקלוט שלושה לקוחות חדשים הפועלים בחו”ל.

אז מה אנחנו עושים?

 • בניית תוכנית עבודה ואסטרטגיה במדיה חברתית
 • ניטור מחקר ומעקב אחר שיחות ואזכורים ברשת אודות החברה או המותג
 • ניהול תוכן וניהול נוכחות במדיה חברתית: פייסבוק, טוויטר, פינטרסט, יוטיוב וכו’
 • ניהול קשרים שוטפים עם בלוגרים ומובילי דעה
 • שירותי קופי, ניהול פרויקטים והקמת קמפיינים במדיה החברתית
 • עיצוב, תכנות ומדיה ממומנת
 • כל השירותים אותם אנו מספקים ממוקדים במדיה החברתית, מתוך שאיפה לספק one stop shop

למי אנחנו פונים?

חברות ישראליות אשר שמות דגש על ייצוא, החל מתחומי המלונאות והתיירות, חברות הייטק, מסחר וארגונים פילנתרופיים המנהלים מותג בחו”ל או פונים לקהל דובר אנגלית ומעוניינים לבנות נוכחות דיגיטלית אפקטיבית לצורכי שיווק, מיתוג, קידום מכירות ו/או שירות במדינות דוברות אנגלית.


אם אתם חלק מחברה ישראלית או בינלאומית, אשר פונה ללקוחות בחו”ל, נשמח מאוד לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.

אתר חדש באנגלית יעלה לנו בקרוב בינתיים תוכלו לבקר וללמוד עלינו בפייסבוק, בטוויטר ובפינטרסט

לכל שאלה אנא פנו למרינה במייל marinab@blinkit.co.il.